Sirk Eğitimleri ve Atölye Çalışmaları

Dok, tüm yaş ve seviyelerden katılımcılara yönelik eğitimler vermekte, atölye çalışmaları düzenlemektedir. Katılımcılar farklı sirk disiplinlerini, eğitmenlerin gözetiminde, güvenli bir ortamda deneyimleme fırsatı bulurlar. Fiziksel hazırlık ve denge arayışı yoluyla, boşlukta bedensel farkındalık ve hareket rahatlığı kazanırlar.

Çocuk Eğitimleri

Dok, Çadır Stüdyo programı dahilinde farklı yaş gruplarına haftalık verilen derslere ek olarak, ilk ve ortaöğretim kurumlarında çocuklar için düzenli jonglörlük ve akrobasi eğitimleri vermektedir.

Festival Eğitimleri

Dok; alternatif yaşam festivallerinden müzik festivallerine, pek çok açık ve kapalı alan etkinliğinde çocuk ve yetişkinlere yönelik atölye alanları kurmakta ve bu alanlarda kısa süreli eğitimler vermektedir.

Kurumsal Eğitimler

Ekip kurumsal etkinliklerde yetişkin gruplara yönelik düzenlediği atölye çalışmalarının yanı sıra; Düşler Akademisi, Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği, Hayata Destek Derneği gibi sosyal ve fiziksel dezavantajlı ve özel grupların rehabilitasyonuna yönelik kısa ve uzun süreli eğitim projeleri için içerik hazırlığı ve uygulama yapmaktadır. Sahne sanatları alanlarında çalışan ve sirk teknikleri aracılığıyla hareket kapasitesini geliştirmek isteyen farklı ekiplere eğitmen desteği vermektedir.

Yetişkinler için Eğitimler

Dok, Çadır Stüdyo programı dahilinde yetişkinler için verilen düzenli derslere ek olarak, çeşitli festivaller ile kurumsal etkinliklerde de yetişkin gruplara yönelik atölye çalışmaları düzenlemektedir.

Videolar