Juggling

Kontakt Top

Şeffaf cam kürelerin solo veya senkronize dans koreografileri ve izolasyon teknikleri aracılığıyla boşlukta asılı oldukları ilüzyonunun yaratıldığı jonglörlük performanslarıdır.
Format
Solo-duet dans performansı
Süre
2-4 dakika

Diabolo

İki çubuk arasına gerili bir ipte düğümler, fırlatma ve yakalamalar arasında döndürülen ve çin yoyosu olarak da bilinen diabolo ile solo veya duo gerçekleştirilen jonglörlük performanslarıdır.
Format
Solo-duet jonglörlük performansı
Süre
2-5 dakika

Obje Manipülasyonu

Poi ve staff benzeri flow enstrümanlarının yanı sıra, fötr şapkalara benzer özel şapkalarla gerçekleştirilen ve farklı türdeki sahne tekniklerinin kullanımıyla (dans, oyunculuk, pantomim vb.) beraber sergilenen çeşitli obje manipülasyon performanslarıdır.
Format
Solo-grup jonglörlük performansları
Süre
2-5 dakika

Tektekek

Tekteker, insan gücüyle çalışan, adı üstünde tek tekerlekli bir araçtır. Bisikleti andırmakla birlikte daha az komplikedir. Tektekere farklı şekillerde binilerek serbest stil numara ve hareketler elde edilir.
Giraffe: Zincirli tektekerdir. Zincirin kullanılması, tektekerin boyunun standart tektekerlerden daha uzun olmasını sağlar. Uzunluğu 2 metreyi bulan giant giraffe ve üç tekerleğin üst üste bindiği tricycle araçları ile yapılan akrobatik denge performanslarıdır.
Format
Solo-duo jonglörlük performansları
Süre
2-8 dakika

Top-Lobut-Halka

Farklı türde pek çok dans stili ile birleşerek yeni bir ifade aracına dönüşmüş olan top jonglörlüğü; bir veya birden fazla jonglörün senkronize çevirdiği ve paslaştığı lobut ve halka jonglörlüğü tekniklerini içeren, solo veya senkronize koreografilerle zenginleşen jonglörlük performanslarıdır.
Format
Solo-grup jonglörlük performansı (2-6 jonglör)
Süre
3-6 dakika
-Klasik jonglörlüğün alanında bulunmayan nesnelerle oynanabilecek konsept oyunlarla ilgili fikir ve projelerinizi beraber tasarlayıp, hayata geçirebiliriz.
-Tüm jonglörlük performanslarını, karma performanslardan oluşan kabare gösterilerine veya farklı temalardaki etkinliklere dahil edilecekleri şekilde yeniden düzenlemek mümkündür.
-Doğal ışıkta yapılan jonglörlük performansları, istenen performans süresine, sahne büyüklüğüne ve imkânlarına bağlı olarak ateş ve ışıklı malzemelerle de sunulabilmektedir.

Videolar